Lajm

Hajde-hajde! Andi se mban veten hic, nxjerr pamjet me pullë të kuqe të Melisës, e bëri pa dashje apo?

Hajde-hajde! Andi se mban veten hic, nxjerr pamjet me pullë të kuqe të Melisës, e bëri pa dashje apo?Andit i iku një detaj në videon e fundit. Pas konfirmimit të lidhjes, dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Andi dhe Melisa ndajnë imazhe të shumta bashkë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundi, ishte Andi ai i cili tregoi përmes një postimi se kaloi kohë të mirë bashkë me Melisën dhe qentë e tyre.Ai e filmoi atë duke vrapuar në natyrë, ndërsa qentë po shkonin pas saj, por në një moment asaj i fluturoi fustani dhe i dolën të brendshmet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Hajde-hajde! Andi se mban veten hic, nxjerr pamjet me pullë të kuqe të Melisës, e bëri pa dashje apo?Andit i iku një detaj në videon e fundit. Pas konfirmimit të lidhjes, dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Andi dhe Melisa ndajnë imazhe të shumta bashkë.Së fundi, ishte Andi ai i cili tregoi përmes një postimi se kaloi kohë të mirë bashkë me Melisën dhe qentë e tyre.Ai e filmoi atë duke vrapuar në natyrë, ndërsa qentë po shkonin pas saj, por në një moment asaj i fluturoi fustani dhe i dolën të brendshmet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet