Lajm

E papare/ Lulzim Bashës i shfaqen probleme me tullacllëkun, kjo foto tregon gjithçka

E papare/ Lulzim Bashës i shfaqen probleme me tullacllëkun, kjo foto tregon gjithçkaLiderit të Partisë Demokratike Lulzim Basha mesa duket i kanë nisur problemet me flokët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai është fotografuar sot teksa doli nga zyra e tij në selinë blu ka pati takime me kryesuesen e misionit të vëzhgimit të zgjedhjeve, të OSBE -ODIHR dhe ambasadorin italian./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Teksa hynte në makinën e tij, gazetarët mundën të shkëpusnin dhe disa fjalë prej tij.Por ajo që ra në sy është dhe problemi që ka me rrallimin e flokëve.E papare/ Lulzim Bashës i shfaqen probleme me tullacllëkun, kjo foto tregon gjithçkaLiderit të Partisë Demokratike Lulzim Basha mesa duket i kanë nisur problemet me flokët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet