Lajm

Befason dashnorja: U ngrit në 2 të natës dhe iku tek gruaja, nuk e mbajti fjalën se do të

Sepse 6 muajt e fundit kam shkuar lart e poshtë duke i thënë të gjithëve për jetën time të re.Kam blerë një shtrat të ri, divan të rehatshëm dhe e kam rimobiluar tërësisht banjën time sepse preferon një dush në vaskë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kam shpenzuar një pasuri të tërë duke e bërë shtëpinë time miqësorepër të dhe tani ai thotë se nuk do të vijë të jetojë me muaFundja s’po e vras shumë mendjen për paratë që kam shpenzuar, por unë kujdesen për reputacionin dhe imazhin tim.Ai thotë se nuk do ta mërzisë gruan e tij, që ka probleme shëndetësore, ose të lëndojë fëmijët e tij.Ai ishte këtu disa netë më parë. I gatova një vakt të veçantë dhe kemi bërë dashuri.Ishte ora 2 e mëngjesit kur ai më tha se po shkonte në shtëpi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Doli nga shtrati dhe tha se unë isha keqkuptuar, sepse ai nuk do të ishte i lirë deri në vitin 2023 dhe nëse kjo gjë nuk më pëlqente atëherë mund të gjeja dikë tjetër.Natyrisht që bërtita përsëri.Kërkova të dija se çfarë po ndodhte. Por ai kapi xhaketën e tij dhe iku.Kam shpenzuar tërë jetën time me këtë njeri. Ne patëm një marrëveshje. E besova që do ta mbante fjalën.Tani nuk më hap telefonin. Me siguri ka shkuar diku me gruan./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet