Lajm

Trondítëse në Durrës/ Babai kërkon ndihmë direkt në emision, e ëma përdor të bijën si prost.ítutë

Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë i ftuar Alfredi, një baba i cili është ndarë nga bashkëshortja e tij në 2017, duke e akuzuar se sillte të dashurin e saj gjatë kohës që ai nuk ishte në shtëpi. Madje në raste të tjera, ajo i hidhte valium gjumi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas ndarjes së tyre, kujdestarinë e mori Alfredi ndërsa e ëma nuk u interesua më për to, duke mos i parë kurrë më.Nga martesa e tyre kishin 4 fëmijë, një djalë 18 vjeç , një vajzë 12 vjeç, një vajzë 6 vjeç dhe një vajzë tjetër e cila është 19 vjeç./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tashmë Alfredi ankohet se prej 5 muajsh vajza e madhe ka shkuar të jetojë tek e ëma e cila e përdor këtë të fundit për prostitucion.Mirela Milori: Si është raporti me vajzën e madhe?Alfredi: Vajza e madhe është 19 vjeç për 20 vjeç dhe u rikthye me mamin e vetë, ka 5 muaj.Mirela Milori: E ëma ku jeton?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet