Lajm

Te fejuarin e lash per tu martu me nje te races te zeze,ne shtrat osht gjigand,jam shtatezen,folni qka te doni sepse nuk…

Te fejuarin e lash per tu martu me nje te races te zeze,ne shtrat osht gjigand,jam shtatezen,folni qka te doni sepse nuk…-Pershendetje une jam ajo zonja qe e kam ndare historin time me ju./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Para disa diteve ju tregova per rastin tim per te cilin mora kogja shum kritika,nashta edhe skeni faj kur ta kqyresh me nje an sepse nuk jeni msu me jetu jeten mire edhe sidomod femrat shqiptare tan jeten e vet kan pas frik me jetu aashtu qqysh vet kan dasht,sepse gjithmon dikush ju ka nejt mi kry e tash qe kan ndryshu koherat edhe po ndegjojne raste te tilla si puna jem , me nje an po ju vjen inati qe vet skan guxu edhe po mundohen me kritiku pa pik nevoje po nejse../Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta, kem nje qenje te vogel engjullore qe rritet ne barkun tim. O njerz un kam mar/r shume komente te kqija nga ana juve mua nuk me intereson Jeta eshte e imja Edhe Nuk ja vlen me jetu me nje picpirruk Bree/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet