Lajm

Rrëfimi Prekës I Djalit Të Guljeljm Radojas: E Shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën.Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në spítalin “Shefqet Ndroqi” Radoja hùmbi jetën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Lajmin e trí.shtë e dha djali i tij, Redi Radoja, mëngjesin e sotëm përmes një postimi në rrjete sociale.Do ndrijnë akoma sytë e tu”- Djali i aktorit të ndjerë dedikim prek.ës pas lajmit për v..d.ek..jen e të atit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Pushofsh në paqe bab! Do ndrijnë akoma sytë e tu mbí ballin e vajzës, djalit, mbesave dhe nipit të vogël”.Ndërkohë në një lídhje live me emisionin “Shqipëria Live” djali i aktorit të ndjerë tha se vetë e ka të pamundur të udhëtojë drejt Shqipërisë deri në darkë, sepse i duhet të kryejëSa i përket babait, Redi tha se aktori i njohur u dorézua sepse ishte shumë i lòdhur pavàrësisht se filloi të ushqehej./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet