Lajm

Luljeta e “Për’puthen +40” sqaron tekstin e këngës “S’ta jap”: Ulet hormoni, ngrihet-ulet llamba

Luljeta e “Përputhen +40”, ishte e ftuar në “Ftesë në 5”. Luljeta ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të këngës “S’ta jap” që theu rrjetin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

65-vjeçarja hyri në studio duke kënduar live refrenin e këngës, duke sqaruar më pas se i gjithë qëllimi i saj është të argëtohet e jo të bëhet këngëtareLuljeta ndau më shumë detaje nga momenti kur vendosi të bashkëpunonte me Ndriçimin, madje nuk ngurroi të sqaronte edhe domethënien e tekstit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Unë ndenja deri në 4 të natës duke kënduar si bilbili. Të këndosh të 4 të natës, të nxjerrësh dhe këngën…Kënga ka fjalët ‘ulet hormoni, ngrihet-ulet llamba’.Tani pjesa e Çimit ishte “ma jep, ma jep” dhe është fjala për buzën. Njerëzit ndoshta e kanë komentuar keq”, sqaroi ndër të tjera 65 vjeçarja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet