Lajm

Konfirmoi Lídhjen Me Andin, Melisa E Ka Me Olsa Muhametin: Më Mohoi Dashurinë…

Andi dhe Melisa konfirmuan lídhjen e tyre të dashurisë, pasi kjo e fundit publikoi këngën e saj më të re “Leje”.
Videoklipi i këngës u finalizua me një puthje pasionante, të cilën ne e prisnim prej kohësh./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë dhe këngëtare, Melisa Lleshi ishte e ftuar në “Roped With Olsi”, ku foli gjerë e gjatë për lídhjen e saj të dashurisë.Ajo foli edhe për marrëdhënien me konkurrentët e tjerë të programit apo autoren, Olsa Muhametin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Melisa tha se takimet me Andin kanë nisur që kur ata kanë qenë pjesë e “Për’Puthen”. Si fillim ajo tha se takoheshin në lokalin e Andit dhe më pas në parkingun e makinës.Melisa tregoi se atë nuk e lejuan që të zhvillonte takime me Andin në emision, me justífikímin se nuk duhej të ndërhynte në pëlqimin mes dy njerëzve (Tea dhe Andi)./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet