Lajm

Kam paguar nje femer 300 euro te flej me burrin tim,i kam hyr ne dhome per te gjetur arsye te ndahem nga ai,mirepo

E pa guajta nje femer ja qova burrit me bo qef me te,I kam hyre ne dhome dhe aty e kam gjet arsyen te ndahem nga ai… Pershendetje, dua te ndaj historin time m/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

e juve edhe pse shume i kam ra pishman edhe kisha jap gjithqka per me qbo qka kom bo une sepse nuk jom kan vet vetja edhe sja kom dit vleren burrit tem edhe e kom pr ovoku ne shume menyra qe te largohet nja meje/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E pa guajta nje femer ja qova burrit me bo qef me te,I kam hyre ne dhome dhe aty e kam gjet arsyen te ndahem nga ai… Pershendetje, dua te ndaj historin time me juve edhe pse shume i kam ra pishman edhe kisha jap gjithqka per me qbo qka kom bo une sepse nuk jom kan vet vetja edhe sja kom dit vleren burrit tem edhe e kom pr ovoku ne shume menyra qe te largohet nja meje/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet