Lajm

Jo vetëm që janë përballur po edhe janë zënë keq/ Ja kush po thotë se Arjan Konomi e ka ofenduar keq nga familja keq Sindin

Pak ditë më parë në emisionin “Për’puthen” ndodhi një situatë e pazakontë pasi për herë të parë janë përballur analisti i programit dhe një konkurrente.Për të gjithë tensionin e krijuar prej kohësh mes tyre, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sindi dhe Arjan Konomi janë vënë përballë njëri-tjetrit.Ajo që spikati në bisedën e tyre ishte deklarata e Sindit, e cila u shpreh se komentet e analistit kanë qenë shkaku përse nuk i kanë shkuar mirë takimet me djemtë dhe tani nuk është e përputhur me asnjërin prej tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Përballja e tyre ishte e ashpër, mirëpo më e ashpër ka qenë pjesa që nuk është transmetuar në ekran. Opinionisti i “Për’puthen Prime”, Meridian Ramçaj, ka treguar nëpërmjet një story në llogarinë e tij në Instagram çfarë ka ndodhur vërtetë në përballjen e tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet