Lajm

E rrallë, lind trinjakë identikë – Kush URON iu Gezofte ZEMRA

Alena Latifi, 29-vjeç dhe bashkëshorti i saj Arbeni 31 vjeç, ishin shumë të lumtur kur mësuan se do të bëheshin prindër.Çifti shkoi ne Australi, ishte shumë i entuziazmuar me lajmin,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

por ajo çfarë i habiti edhe më shumë ishte vizita e parë në spital, ku në ultrazërin e parë kishte 3 zemra që rrihnin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ata nuk kishin ndonjë histori në familjet e tyre me lindje të shumfishta dhe ishin shumë të habitur me lajmin se familja e tyre do të rritej me 3, vetëm nga shtatzënia e parë.Foshnjet lindën në Maj të vitit 2020 dhe ishin tre djem identikë. Urime dhe shendet per engjujt e vogel. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet