Lajm

E Dini Sa Vjeçe Është Sot Rudina Magjistari? Uaaa, Po Nuk Do E Besoni Këtë Shifër

Ajo eshte nje nga ikonat e televizion shqiptar Rudina është një nga prezantueset më të njohura të ekranit e cila e ka nisur karrierën që kur ka qenë në moshë të re./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Emisionet e saj jane gjithmon te bukura dhe ajo gjithmon ka patur nje sukses.Gjate karrierës së saj ajo ka patur mjaft emisione ka mi 20 vite ne televizion dhe tashme ajo ka nje audience te madhe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rudina ka lindur ne vitin 1974 dhe është plot 46 vjeçe.Por, për Rudinen mosha është thjeshtë një numër, asgjë më tepër.Ajo eshte nje nga ikonat e televizion shqiptar Rudina është një nga prezantueset më të njohura të ekranit e cila e ka nisur karrierën që kur ka qenë në moshë të re./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet