Lajm

E dhimbshme: Jeta e 63-vjeçares me kancer, ka 20 vjet që i kanë vdekur burri dhe 7 fëmijët (VIDEO)

Kemi dëgjuar histori të ndryshme të jetës së shumë njerëzve. Po rrëfimi i Mevlinde Hasanit është tejet i dhimbshëm. 63-vjeçarja nga fshati Talinoc i Jerlinve të Ferizajit, është e diagnostifikuar me kancer, sëmundje kjo me të cilën po përballet tash e sa vjet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një rrëfim për emisionin #Gjesi në T7, në mes lotësh tregon se se si dikur ishte e lumtur kur shtëpinë e kishte të mbushur me fëmijë, por pikëllimi i erdhi kur secili prej tyre ndërroi jetë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më pas, pas një sëmundjeje të gjatë, vdiq edhe burri i saj, i cili e la atë me djalin e vetëm, që sot është 32 vjeç.Për ta dëgjuar rrëfimin e saj, klikoni në linkun e mëposhtëm. Intervistë kjo e cila u realizua nga gazetarja Albulena Demaku/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet