Lajm

Befason Dashnorja: U Ngrit Në 2 Të Natës Dhe Iku Tek Gruaja, Nuk E Mbajti Fjalën Se Do Të

Pasi më premtoi se 2018-ta do të jetë viti ynë, i dashuri im i martuar është i vendosur të qëndrojë me gruan e tij edhe për pesë vjet.Jam lënduar shumë dhe me duket vetja budallaqe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sepse 6 muajt e fundit kam shkuar lart e poshtë duke i thënë të gjithëve për jetën time të re.Kam blerë një shtrat të ri, divan të rehatshëm dhe e kam rimobiluar tërësisht banjën time sepse preferon një dush në vaskë.Kam shpenzuar një pasuri të tërë duke e bërë shtëpinë time miqësorepër të dhe tani ai thotë se nuk do të vijë të jetojë me mua.Fundja s’po e ras shumë mendjen për paratë që kam shpenzuar, por unë kujdesen për reputacionin dhe imazhin tim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai thotë se nuk do ta mërzisë gruan e tij, që ka probleme shëndetësore, ose të lëndojë fëmijët e tij.Ai ishte këtu disa netë më parë. I gatova një vakt të veçantë dhe kemi bërë dashuri.Ishte ora 2 e mëngjesit kur ai më tha se po shkonte në shtëpi.Doli nga shtrati dhe tha se unë isha keqkuptuar, sepse ai nuk do të ishte i lirë deri në vitin 2023 dhe nëse kjo gjë nuk më pëlqente atëherë mund të gjeja dikë tjetër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet