Lajm

Zhadja, dikur jua çonte lëngun shqiptarëve!

Të gjithë e mbajnë mend serialin brazilian “Clone”, në të cilin aktorja kryesore rebelohej kundrejt zakoneve të vendit të vet dhe bie në dashuri me një turist.Seriali mbajti të lidhur, pas ekranit një numër të madh njerëzish, ndërsa aktorja kryesore, Giovanna Antonelli arriti të bëjë për vete publikun./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shqiptarët “lanë kokën” pas saj dhe me siguri e kujtojnë edhe sot e kësaj dite, pavarësisht se kanë kaluar shumë vite nga shfaqja e fundit në ekranet tona.E bukura e serialit, të cilën e kishin lakmi shumë vajza dhe gra edhe në ditët e sotme pas 17 vjetëve nga momenti i realizimit të serialit, vazhdon të jetë e tillë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Aktorja është 45 vjeçe, por nga imazhet që ka publikuar për ndjekësit e saj në instagram duket shumë më e re.Me stilin dhe elegancën e saj, “Zhadja” duket mjaft bukur në fotografitë që ka hedhur në instagram për mbi 12 milionë ndjekës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet