Lajm

“Më çoi tek…dhe bëmë s për orë të tëra” 25 vjeçari kërkon ndihmë: Si t’ia bëj që ajo të…?

Kalova një marrëdhënie se.ksuale të shkëlqyer me kushërirën time kur ajo sapo ishte ndarë nga i dashuri i saj. E dija që në atë periudhë ishte single, ndërsa tani ndihem fajtor për atë që bëra. Unë jam 25 vjeç dhe ajo është 23. Ajo ka qenë e lidhur për 3 vite me ish të dashurin. Jetonin së bashku dhe kishin vendosur për t’u martuar. Më pas ajo më telefonoi dhe më tha se gjithçka ishte e gabuar. Ajo ishte e dëshpëruar, dëshironte të rrinte vetëm dhe më kërkoi nëse mund të qëndronte në shtëpinë time për disa kohë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një ditë u futën në pishinë dhe bikini i saj nuk linte shumë vend për imagjinatë. Dukej e pabesueshme. Ajo e kuptoi që unë isha eksituar dhe tentoi të më hiqte me këmbë rrobat e banjos që të dilja la.kuriq nga pishina. Dola nga uji dhe mbështolla një peshqir rreth vetes. Edhe ajo doli dhe erdhi pas meje. Më çoi në një dhomë të vogël dhe aty bëmë se.ks për orë të tëra./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas asaj dite, kemi bërë se.ks edhe në vende të tjera; në sauna, në park, në palestër dhe në shtrat. Pas gjithë këtyre, ajo më tha se kishte bërë një gabim dhe tani është rikthyer me të dashurin. E di që kam bërë gabim, por e gjithë kjo që ndodhi ishte ideja e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet