Lajm

Kunata më ka nga.cmuar burrin, e kapa me këmbë hapur në…

Një grua ak.uzon kunaten e saj se i pro.vokon vazhdimisht bashkëshortin. Gruaja thotë se nëse ajo vazhdon me të njëjtën sjellje do ta denoncojë. Kjo është historia e rrëfyer./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Kunata ime po ma nxin jetën. Doli fjala ime, kur u thoja vjehrrive që të mos e merrnin sepse është imorale. E njeh tërë Shkodra për historitë e saj. Por kunati im i përvëluar nuk na dëgjoi dhe na e solli në shtëpi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në fejesë u hoq e mira e dyrnjasë, madje sillej aq mirë sa nisa edhe unë të ndjehesha në faj që e kisha gjykuar aq ashpër. Por siç thotë Artiola Toska tek ajo kënga: Pa kalu ala mirë vapa, dardha e paska bishtin mrapa! E zonja na e nxorri kokën sa u martua dhe na erdhi nuse në shtëpi.Ne jetojmë të gjithë bashke, vjehrra, vjehrri, burri, unë, fëmijë e mi dhe kunati i vogël me nusen. Po çmendem se ajo më ngacmon burrin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet