Lajm

Kim Kardashian kaqë t ‘nxehtë’ se keni parë asnjëher!

Falë dukjes së saj, ajo ka arritur të bëjë për vete miliona fansa, duke u bërë një nga personazhet më të ndjekura nga publiku nëpër rrjetet sociale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo gjithashtu është nënë e katër fëmijëve bashkë me reperin Kanye West dhe atyre ju kushton kohë vazhdimisht, duke e dëshmuar veten si një nënë e përkushtuar.Së fundmi ajo ka pozuar përkrah djalit të saj Saint West, duke e dëshmuar edhe njëherë se është një nga femrat më ‘hot’ në botë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Falë dukjes së saj, ajo ka arritur të bëjë për vete miliona fansa, duke u bërë një nga personazhet më të ndjekura nga publiku nëpër rrjetet sociale.Ajo gjithashtu është nënë e katër fëmijëve bashkë me reperin Kanye West dhe atyre ju kushton kohë vazhdimisht, duke e dëshmuar veten si një nënë e përkushtuar.Së fundmi ajo ka pozuar përkrah djalit të saj Saint West, duke e dëshmuar edhe njëherë se është një nga femrat më ‘hot’ në botë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet