Lajm

Elvisi zbulon mesazhet me Sindin e Antonelën: “Më falni që po e bëj”

Elvisi javë më parë ishte emër shumë i komentuar në rrjet, për shkak të mënyrës se si u largua nga “Përputhen”.Largimi i konkurrentit ishte pas debatit që kishte me Antonelën lidhur me një postim si dhe debatin me opinionistin Arjan Konomi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundi, Elvisi ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone, ku ndër të tjera ka folur edhe për raportin që ka me Antonelën dhe Sindin.Atij iu kërkua t’i tregonte para kamerës meszhet e fundit që kishte me Sindin e Antonelën, dhe nuk hezitoi ta bënte këtë gjë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai u kërkoi falje vajzave për këtë veprim, ndërsa sqaroi se biseda e fundit me Antonelën ishte pasi doli na emisioni, ngase ishte kërc.ënuar nga dikush që pretendonte se ishte familjar i saj.Elvisi, para se të largohej nga “Përputhen” ishte deklaruar se po qëndron në emision vetëm për Sindin, por që largimi i tij nga ajo studio ua la njohjen në gjysmë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet