Lajm

Tea nxorri c*cat sheshit nga plazhi, “Vipat e Bllokut” e d emaskojnë keq dhe tregojnë si duket në të vërtetë

Faqja e njohur në rrjetin social “Instagram”, ‘Vipat e Bllokut’ kanë demaskuar ish-konkurrenten e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Tea Trifonin. Gjatë ditës së djeshme ish-konkurrentja ka postuar disa fotografi nga plazhi, e që këto fotografi sipas tyre janë të edituara.Shiko vid meposhte: /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tea ka qenë në krye të mediave rozë për një kohë të gjatë pas daljes nga emisioni si çift me Andin, por që më pas tregoj se e gjithë kjo ishte vetëm ‘lojë’ pasi ajo ishte në lidhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beart Rexhepin. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por, kjo lidhje nuk zgjati aq shumë, pasi dyshja para disa javësh konfirmuan ndarjen pas disa mosmarrëveshjeve. Tea ka bërë ndërhyrje për të rënë në peshë duke vendosur balonin glastrik, e që tani ish-konkurrentja duket në një formë të mirë trupore, por ‘Vipat e Bllokut’ e kanë demaskuar atë duke i publikuar fotografinë nga plazhi se si duket në të vërtetë ish-konkurrentja. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet