Lajm

Të gjithë po flasin për FOTON me gjoksin jashtë të Shqipes, REAGON ish-konkurrentja!

Një ndër emrat më të komentuar të programit “Për’puthen”, është padyshim ai i Shqipe Hysenaj-t. Kjo e fundit shpesh herë komunikon me ndjekësit e saj, të cilët nuk janë të pakët. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Teksa zhvillonte bisedën e saj me ta nëpërmjet “ask&question”, pyetjet më të shumta ishin në lidhje me një foto “hot” që po qarkullon në internet edhe mendohet se vajza në fjalë është konkurrentja. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Po ti ça bën ashtu, kishe bo një foto me gjoksin jashtë, është postu në një faqe”, e pyet një ndjekës dhe merr këtë përgjigje nga Shqipja.“(X faqe), kishte zgjuarsinë e duhur të kuptonte që nuk jam unë kjo, por është montim dhe e fshiu foton… Unë jam ende bio!”, shkruan konkurrentja në postimin e siguruar nga /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet