Lajm

“MiIaimi, kur flet s’di çka fIet! Me ja faIë, aq po dinë!”

Milaim Zeka ka thënë se presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti para kryeministrit shqiptar, Edi Ramës, janë si “fabula e krimbit me shqiponjën”.Zeka në Facebook ka thënë se presidentja Osmani ka qenë dhe është e mbushur me urrejtje. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sipas ish-deputetit, Vjosa Osamni krejt shkallët e karrierës i ka ngjitur duke sharë kundërshtarët politik, teksa, ka përmendur se Osmani nuk e ka përmendur Edi Ramën me emër kur ka dërguar telegram urimi në drejtim të PS-së për fitoren në zgjedhje. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dje ka derguar nje telegram per zgjedhjet ne Shqiperi, ama emrin e Edi Rames, nuk ja beri zemra me e permend.“Sidoqoftë, Vjosa me Albinin, përpara Edi Rames jane sikur krimbi përpara shqiponjës”, tha ai. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet