Lajm

Me ѕtilin modern duke рozuar ne Turqi/Ja ѕi dukej ne vitet e riniѕe Luljeta Nallbani e “Рer’рuthen +40”

Luljeta Nallbani eshte konkurrentja me e perfolur dhe energjike ne “Per’puthen +40” dhe ka marre mijera ndjekes ne rrjete sociale. Ajo eshte kthyer ne nje nga personazhet me te dashur te emisionit i cili edhe pse ka filluar jo me larg se dy muaj me pare, ka marre nje popullaritet shume te madh. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Luljeta eshte perfolur shume per ate qe ndodhi pak kohe me pare me videon e shperndare te saj ku u shfaq pa rroba ne auptobus. Per kete temw, ajo ka folur ne instagramin e saj dhe duket se nuk i intereson per fjalet e keqija te phblikut por vazhdon te jete vetja. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Qe ne prezantimin e saj, ne e kemi pare Luljeten si nje njeri teper energjik e aktiv qe e shpreh mendimin e saj pa filtra dhe me mendje te hapur. Kjo gje eshta pasqyruar dhe ne veprimet e saj ne emision, ku nuk ndalohet me humorin e saj origjinal. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet