Lajm

Kjo Modele Shqiptare Është Sozia E Antonelës: Ngjashmëri E Frikshme!

Ndjekësit e rrjeteve sociale kanë konstatuar se dy vajza të njohura të ekrani duken pothuajse njëlloj.Shikovid me poshte: /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Atalanta Kërçyku, ish-konkurrenten e ‘She is on Top’ dhe konkurrenten e Për’puthen, Antonela Berishajn.Të dyja vajzat kanë një ngjashmëri të madhe, duket sikur kanë po të njëjtën fytyrë, por pa lënë pas edhe dukjen fizike, por edhe modelin e flokëve. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Atalanta Kërçyku, ish-konkurrenten e ‘She is on Top’ dhe konkurrenten e Për’puthen, Antonela Berishajn.Të dyja vajzat kanë një ngjashmëri të madhe, duket sikur kanë po të njëjtën fytyrë, por pa lënë pas edhe dukjen fizike, por edhe modelin e flokëve. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet