Lajm

“Trupi Ime, Puna Ime”, Bukuroshja Tro Ndit Me Vendimin E Saj…

Ajo rrjedh nga një familje e famshme sportive. Babai dhe gjyshi i saj ishin lojtarë profesionist të bejsbollit, prandaj nuk është për t’u habitur që ajo trashëgoi gjene sportive.Ajo tani /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

punon si modele dhe udhëton nëpër botë, duke studiuar gazetari. Përveç kësaj, me një popullaritet të tillë ajo shpejt mund të bëhet një influencuese dhe një blogere/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një nga sportistet më të bukura, dhe sigurisht më të pashmet në botë, Kyle Simmons (25), tro/nditi pub/likun disa muaj më parë me vendimin e saj për t’u tërhequr nga fushat e volejbollit.Ky volejbollist tërheqës shpesh e ka zakon të postojë foto pro/vokuese, të cilat shqetësonin më shumë drejtuesit e klubit. Kur ajo u pezu/llua për shkak të fotove nu/do, nuk kishte asnjë dilemë. Ajo u largua nga sporti, por nuk mund të bënte pa foto pro/vokuese./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet