Lajm

Oriola Marashi perfekte, “çmend” dhe ish të dashurën e Neymar

Oriola Marashi është një nga vajzat më tërheqëse të showbizit në vendin tonë, si dhe një modele e kërkuar nga shumë kompani veshjes./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bukuroshja momentalisht është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda, pjesë e kombëtares shqiptare më parë, dhe nga sa flitet e shkruhet gjërat mes tyre janë serioze./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Oriola, sic ndodh zakonisht, poston foto në rrjetet sociale dhe sigurisht komentet pozitive dhe komplimentet zënë vendin kryesore.Veç ndjekësve, ka edhe persona të famshëm që i thurin elozhe modeles bukuroshe. Së fundmi i ka shkuar edhe ish e dashura e Neymar, Natalia Barulich./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet