Lajm

Kushërirα e Ermal Fejzullahut flet hapur fare dhe e degjenerοn: E mοra në telefοn, por Ai nuk më…

Kushërira e parë e Ermal Fejzullahut e njëkohësisht këngëtarja e talentuar Tringa Kay, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fillimisht ajo tha se ishte tepër e afërt me këngëtarin e famshëm, por pas këmbënguljes së moderatores Ester Bylyku,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Tringa tregoi hatërmb etjet e vogla me Ermalin.Ester Bylyku: Për cfarë të ka mbetur hatri me Ermalin?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet