Lajm

Kjo Është Vajza Bukuroshe E Mahmut Feratit Që Nuk E Keni Parë Kurrë Në Publik

Këngëtari ka realizuar edhe videoklipin e kësaj kënge, befasia në këtë videoklip është se ai ka si protagoniste vajzën e tj Argjendën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këngëtari i zhanrit popullor Mahmut Ferati ka vite që është pjesë e skenës muzikore. Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, Argjendën dhe Granitin, mirëpo sa i përket jetës private, ai është më i rezervuar se sa këngëtarët tjerë. ‘Ka çel trëndafili’, është njëra prej këngëve të shumta të Mahmut Feratit që rezultoi të ketë një sukses të madh./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Këngëtari ka realizuar edhe videoklipin e kësaj kënge, befasia në këtë videoklip është se ai ka si protagoniste vajzën e tj Argjendën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet