Lajm

‘Hyrremi’ Le Pa Fjale Turqit, Del Me Mbathje Dhe Ndryshon Pamjen, Nuk Do E Njihni Më

“Hyrremi” ka ndryshuar shumë që nga koha kur luante në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli i ka lënë fansat gojëhapur me setin e ri fotografik dhe ka ngjallur komente të shumta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Meryem Uzerli ka postuar tre foto kolazh ku shfaqet me një look të ri, me flokë të shkurtra brune dhe shumë elegante. Por vëmendjen e ka tërhequr veshja e aktores, e cila në njërën prej fotove është shfaqur me mbathje.Aktorja 36-vj eçare duket në super formë dhe komentet kanë qenë të shumta nga fansat turq e të huaj. Kujtojmë që Meryem Uzerli është nënë e një vajze 6 vjeç/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Hyrremi” ka ndryshuar shumë që nga koha kur luante në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli i ka lënë fansat gojëhapur me setin e ri fotografik dhe ka ngjallur komente të shumta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet