Lajm

“E bëj me dashnorin kur burri ikën”

Nje vajze e re ka habitur me letren qe ka derguar per psikologen e “The Sun”. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ja letra: Une kam bërë se.ks të mahnitshëm me djalin që më sjell postën e gjërave që blej. E që nga atëherë kam qenë duke shkruar me të dhe takohem me të çdo javë. Ai djali është shumë special dhe e di që do më shumë. Unë jam 26 vjet dhe jam me të prej 4 vitesh, duke jetuar me të prej 2 vitesh. Ai është 28. Jeta jonë se.ksuale është monotone dhe tërheqja mes nesh është shuar. Ne më shumë kalojmë kohë me miqtë tanë dhe e ardhmja jonë nuk duket e mirë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Une isha një të shtunë në mbrëmje kur arriti postieri nga supermarketi online. Ai ishte i lezetshëm dhe buzëqeshja e tij më bëri të më dridhen gjunjët. Ai më tha se isha e fundit që kishte porosi dhe i bëra një kafe. Ne kaluam shumë mirë. Në javën tjetër ne folëm ndërsa në tjetrën ndodhi që i dashuri im kishte dalë në mbrëmje për tu argëtuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet