Lajm

Deputetja e Vetëvendosjes tregon linjat trupore nga “Rana e Hedhun” në Shëngjin

Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës. Ajo është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje. Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka publikuar fotografi nga atje, ku tregon se qëndron mirë edhe me linjat trupore. “Shkretëtira e Arabisë jo, po Rëra e hedhur😆”, ka shkruar ajo në Facebook./ Kujtojmë se Fjolla para se të bëhet deputete ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës. Ajo është 22 vjeçare dhe vjen nga Vushtrria, dhe është deputete e Lëvizjes Vetëvendosje. Ndërsa Kuvendi i Kosovës është në pushime, edhe Fjolla po pushon, ku ka zgjedhur plazhin e Shëngjini në Shqipëri, konkretisht vendin e quajtur “Rana e Hedhun”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet