Lajm

Peshon 272 kg, gruaja tregon si arriti në këtë gjendje: U nda babai nga jeta dhe doja vetëm

Peshon 272 kg, gruaja tregon si arriti në këtë gjendje: U nda babai nga jeta dhe doja vetëm/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.45-vjeçarja Tamy Lyn Murrell zbulon se vde kja e papritur e babait dhe depres ioni i mamasë ka bërë që ajo ta kalonte fëmijërinë duke ngrënë aq sa i vinte për të vjellë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Amerikania ishte vetëm 8 vjeç kur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…