Lajm

Në Për’puthen nuk e gjeti dot dashurinë, ish-konkurrenti kapet në momente intime me një bjonde shumë…

Në Për’puthen nuk e gjeti dot dashurinë, ish-konkurrenti kapet në momente intime me një bjonde shumë…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga edhe pse dy muaj më parë u përjashtua nga programi, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

vijon të jetë në qendër të vëmendjes. …Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…