Lajm

Mendonte se burri i saj ishte inxhinier, ngeli pa mend kur zbulon të vërtetën pas…

Kush tha se sekretet nuk zgjasin përjetë. Këtë tezë e hedh poshtë më së miri historia e një çifti. Në një martesë, çifti i ndan të gjitha me njëri-tjetrin por kjo, mesa duket nuk ndodh me të gjithë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Çifti Filis ishtë i martuar që në vitin 1944 dhe burri Glidor Fillips punonte si agjent sekret gjatë gjithë jetës por gruaja e tij nuk e dinte. Burri humbi jetën në moshën 85-vjeçare dhe kur gruaja e tij Odrei Fillips pastroi zyrën e tij zbuloi të dhëna sekrete. Deri në atë moment, ajo besonte se ishtë e martuar me një inxhinier por tani zbuloi se burri i saj punonte si agjent për MI5 në Britani dhe kishtë hyrë deri në kampin e nazistëve në vitin 1950. Duket se dikush mund të mbajë sekrete dhe për të gjithë jetën… JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT