Lajm

Pse moj Bija e Nenes, Pse me shkove ne Iule te rinise

Nena e saj madje thot se cifti kan qene te fejuar dhe prisnin qe te vije vera per martese. Ata jan te sho.kuar per kete ngj.arje te rende qe u ka ndo.dhur.

Pasditen e kësaj të enjteje ne qytetin e Pejes gjatë kalimit me veturë nje cift u go\dit nga treni fuqishem ku vajza mbeti ne vend, kurse djaloshi po lu.fton me jet.en. Mijera qytetare dolen qe ta shohin rastin, ku shprehen ngushllime per vajzen me iniciale A.S nga Peja.Nena e saj madje thot se cifti kan qene te fejuar dhe prisnin qe te vije vera per martese. Ata jan te sho.kuar per kete ngj.arje te rende qe u ka ndo.dhur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet