Lajm

Mos kalo pa dhene ngushllime/21-vjeçarja nënë e 2 fëmijëve i jep fu nd jet ës, e motra prek me fjalët: Kishte një jetë të vështirë, u lodh

24-vjeçarja, e cila kishte një lidhje të ngushtë me motrën e saj, tha se Sophie kishte shumë miq dhe vinte nga një familje e madhe me shumë anëtarë.Bethany shtoi: “Ishte 21 vjeç dhe jetoi një jetë kaq të vështirë, asgjë nuk ishte kurrë e lehtë për të dhe në fund, lu fta u bë shumë e vështirë dhe ajo u lodh shumë për të luf tuar akoma dhe më”.

21-vjeçarja që i dha fu nd jetës në 4 shkurt. Motra e saj, Bethany e përshkroi Sophie si një vajzë e cila i donte “party”-t.Qindra njerëz kanë ndarë kujtimet e tyre për Sophie në rrjetet sociale që pasi ajo u largua nga jeta në mënyrë të papritur. Sophie ka lënë pas dy fëmijë të bukur Jake, dy vjeç dhe Riley, katër vjeç. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive