Lajm

Me tanga të zeza “gangsterja e Elbasanit” nuk i ndahet avazit, thyen çdo limit

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë për shkak të linjave të saj dhe fotove provokuese që poston. Është e ditur tashmë që ajo është fanse e muzikës hip-hop dhe shpesh poston video duke kërcyer në mënyrë sensuale.

Së fundmi, nga foto që miss-i shpërndan në profilin e saj në Instagram, duket se po i kalon pushimet në Rio de Janeiro të Brazilit. Në një video të fundit të publikuar ajo shfaqet me tanga të zeza dhe një bluzë të shkurtër duke kërcyer “nxehtë”. Ju ftojm te sht ypni vid eon me po sht