Lajm

“Kur ta filmoja byçën në krevat…, Françeska Jaçes i zbulojnë videot lntime”

Françeska Jaçe vazhdon të jetë një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo e re nga jeta e saj përbën interes për publikun./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bukuroshja nga Vlora e mori famën e madhe nga “Big Brother” ndërsa tani vëmendjen e tërheq shpesh me fotot provokuese që poston në Instagram ku e ndjekin mijëra fansa.E me fotot e fundit nga pushimet, Françeska e ka djegur rrjetin dhe ka shkaktuar reagime të shumta për shkak të pozave shumë provokuese. Në foton e fundit modelja shfaqet duke pozuar në pishinë duke vënë në pah të pasmet bombastike./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet