Lajm

Rikthehet Avokatja Shqiptare, Mahnit Me Format E Saj(FOTO)

Rikthehet Avokatja Shqiptare, Mahnit Me Format E Saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundi, ajo ka bërë me dije se është rikthyer dhe duket në top formë. E veshur në të bardha, Redona përsëri ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë fansave.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…