Lajm

Mërgimtari I Propozon Të Dashurës Sapo Arriti Në Aeroport (Video)

Një moment i bukur është parë sot në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë.Një mërgimtar nga Zvicra ka vendosur që t’i propozoj të dashurës së tij në Kosovë, sapo ka zbritur në aeroport./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në video shihet momenti kur mërgimtari ulët në gjunjë dhe i vendos unazën të dashurës së tij, e cila u emocionua nga kjo befasi, shkruan Magazina.al…. per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v11dj0 e tyre