Lajm

Mbahuni djema, Adea ju lë pa fjalë me të pasmet e saj

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh Në këto imazhe, Adea nuk ka hezituar t’i ekspozojë asetet e saj bombastike. EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe