Lajm

Kejvina Kthjella Në Lidhje Me Këngëtarin Nga Kosova

Kejvina Kthjella Në Lidhje Me Këngëtarin Nga Kosova/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Para disa ditësh bukuroshja Kejvina Kthella i la gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram me një video ku shfaqej mjaft sensitive.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…