Lajm

I tha Ledjanës o burrë me buzë silikoni, Mevlani i nxjerr bojën Antonelës: Të ka marrë malli ty dhe….

I tha Ledjanës o burrë me buzë silikoni, Mevlani i nxjerr bojën Antonelës: Të ka marrë malli ty dhe…./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Antonela ka disa ditë që nuk është në studion e “Për’puthen”, por puntatën e një dite më parë ishte në një lidhje “Skype”, ku foli me shumë inat për Mevlanin dhe Ledjanën.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…