Lajm

Burri kap mat gruan police, e tradhtonte me kolegun e punës që e kishte si

Kësaj radhe rasti vjen nga dy efektivë të policisë që kanë një marrëdhënie të fshehtë jashtëmartesore. Publikimi i bisedës është bërë në Facebook nga fanpage-i “Lolita”, të cilët kanë shpjeguar se është burri i efektives së policisë që e ka zënë mat gruan e tij me kolegun e punës. Me sa duket Ministria e Brendshme nuk i trajnon shumë mirë policët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

I bëjmë thirrje Ministrit të Brendshëm, Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë t’i trajnojnë pak më mirë këta policët. Se jo vetëm që nuk dinë të kurvërojnë, po nuk dinë as të fshehin gjurmët. Të shënosh emrin e dashnorit si emër gruaje “Klodiana” dhe prapë të të kapë burri në flagrancë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet