Lajm

25-vjeçarja lë të fejuarin për t’u lidhur me babain e tij

E reja amerikane tha se kur lidhja e tyre u zbulua, e kuptoi se e dashuronte vërtetë të atin e të fejuarit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mackenzie, e cila sot ka një fëmijë me babain e ish të dashurit, shprehet: “Jam penduar vetëm për faktin që nuk u tregova e sinqertë dhe që nisa lidhjen pa e mbyllur më parë me të dashurin tim”.Ajo tregon se si nisi pëlqimi për babain e të fejuarit: “Pasi u fejuam, nisa të zihesha shpesh me nënën e tij. Problemet ia tregoja më shumë vjehrrit dhe i kërkoja këshilla. Ai ishte shumë i sjellshëm dhe i gatshëm të më këshillonte”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet