Lajm

‘T.Ërbohet’Alketa Vejsiu, Del Në B.Ikini Ne Mes Te Bores Dhe ‘Dridh’ Rrjetin Në Këtë Dimër Të Ftohtë

Të gjithë e kane kthyer kokën nga Alketa Vejsiu pas publikimit të kësaj fotografie.Moderatorja e njohur shihet e veshur me b i k ini në foton e fundit të publikuar në Instagram, ndërsa përballë saj shihet bora./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo duket se nuk e ka aspak të ftohtë, por edhe nëse ka qenë e kundërta, ajo e ka bërë të pamundurën, që fotografia të dalë sa më profesionale.Duke pasur parasysh se ajo ka shumë njerëz që e duan nuk kanë pasur se si të mungojnë komentet pozitive pranë imazhit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet