Lajm

Ngjarja Ka Prekur Botën/ Biznesmenia E Njohur I Jep Fund Jetës Bashkë Me Beben 5 Muajshe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Hong Kong, ku një biznesmene shumë e njohur i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e banesës së saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mediat e huaja bëjnë me dije se biznesmenia Luo Lili i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga banesa e saj së bashku me vajzën 5 muajshe.Dyshohej se ajo vu ante nga dep resioni pas lindjes dhe kjo mund ta ketë çuar drejt vde kjes. Luo Lili është gjetur e pajetë më vajzën e saj para apartamentit.34-vjeçarja vinte nga një familje pasur. Në vitin 2014, ajo themeloi kompaninë e saj TriBeluga, një firmë e shërbimeve të inkubacionit që lidhi startup- et globale me Kinën.Miliarderja njihej edhe me personazhe publike siç ishin Rita Ora dhe Hillary Clinton./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet