Lajm

Kejvina Nxjerr Gj*Ksin/ Komentuesi Nuk I Lë Gjë Mangut: Avash Moj Se…

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetet sociale me fotot e saj shumë provokuese. Bjondina e Instagramit i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë me fotot e fundit ku tregon asetet e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Teksa tregon gjoksin në veshjen pr ovo kuese në rrjet kanë shpër thyer komentet. Ka patur shumë komente komplimentuese por nuk mungojnë dhe ato thumbueset.“Uhhh çfarë Kejvineeeee”, shkruan ajo krahas fotove, ndërsa një prej ndjekësve e thu mbon duke shkruar: Uhhh çfare po heq u thy në mes për një foto./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet