Lajm

Ka Ikur Nga Portokallia/ Xhemi I Lë Të Gjithë Me Gojë Hapur: Më Mban Arbana Me Lek Mua

Ku është Arbana është dhe Xhemi, apo ku është Arbana është dhe Xhemi? Ndoshta renditja e emrave nuk ka rëndësi pasi dy moderatoret e njohura /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

janë thuajse gjithmonë bashkë, e me miqësinë e tyre disavjeçare na kanë treguar se shoqëria e vërtetë në media apo botën e artit nuk është thjesht sa për sy e faqe.Sa shumë janë rritur, Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë.Dy vajzat e njohura realizojnë shpeshherë edhe rubrika me pyetje-përgjigje në Instagram-et respektive/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet