Lajm

Fero Dhe Arbenita Bëhen Prindër Për Herë Të Pare, Reperi Zbulon Emrin E Vogëlushes Së Tyre (FOTO)

Martesa dhe ardhja në jetë e vajzës, plotësimi i një mozaiku që formon familjen e reperit Fero. Ai së bashku me bashkëshorten e tij, Arbenita Ismajli, janë bërë prindër për herë të aprë. Modelja ka sjellë në jetë një vajzë dhe e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Nina./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fero e ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me Arbenitën dhe vogëlushen e tyre.“24.04.2021.Faleminderit Allah! Princeshë Nina. Kënga më e mirë që kam bërë”, ka shkruar reperi krahas fotos së publikuar,Gjithashtu Fero ka publikuar foton e dorës së vajzës, ku janë shënuar të gjitha të dhënat e lindjes., nga ku shihet që e vogla ka lindur në orën 1:31 pas mesnate./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet